Ürünler
Donmuş Meyveler  
Konserve Meyveler  
Donmuş Sebzeler  
Konserve Sebzeler  
Kurutulmuş Sebzeler  
Haberler
Kış sezonu üretimlerimiz başladı.

Değerli müşterilerimiz;
Sizlere ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizi arayınız ya da mail atınız.

 
Donmuş ve Konserve Ürünlerimiz
Stoklarımızda bulunan donmuş ve konserve ürünlerimiz ile ilgili olarak lütfen bilgi alınız.
 
DEĞERLİ TALEPLERİNİZİ BEKLİYORUZ...
 
  Sertifikalar
KALİTE POLİTİKAMIZ
 • Kaliteli ve gıda güvenliğine uygun üretim yaparak, müşteri memnuniyeti sağlamak
 • Ürünlerin geliştirilmesini ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak
 • Çevreyi korumak ve çevreye katkıda bulunmak.
 • Hijyenik koşullarla ilgili mevzuatlara, ISO 9001:2000, BRC ve IFS standartlarına sürekli uyum sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek
 • Meslek içi eğitimin sürekliliğini ve programlarla desteklenmesini sağlamak
 • Üretim-Yönetim-Tüketici ilişkilerini rasyonel ve dinamik bir biçimde takip etmek ve bunu sağlamak.

 • Firmamız, “Kalite Politika”mızın uygulanmasını ve sürekliliğini taahhüd eder.

  Ahi Güven Donmuş Gıda Konserve İmalat ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş BRC, IFS, Star-K Kosher Sertifikaları ve HACCP Prensipleri tarafından tescil edilmiştir.

  HACCP Prensipleri
  HACCP "Hazard Analysis Critical Control Point" (Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizleri) gıda güvenliğinin sağlanmasında kullanılan "Gıda Güvenliği Sistemi"dir. Bu sistem "Toplam Kalite Yönetim Sistemi"ne kolaylıkla bütünleşmişdir.Şirketimiz HACCP ile ilişkili bütün prosedür ve uygulamaları üretimde uygulamaktadır.

  IFS Uluslararası Gıda Standardı (International Food Standard)
  Çıkış noktası Global Food Safety Initiative (GFSI)’ dır. 2000 yılında, gıda güvenliğinin, Ticaret Odası CIES – The Global Food Business Forum- tarafından iyileştirilmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Avrupa, Kuzey Amerika ve Avusturalya’ da başlangıçta 40 ticari işletmenin katılımı ile oluşmuştur.

  IFS standartları hızla Avrupa’nın lider ülkeleri tarafından bir ihtiyaç haline gelmiştir.Şirketimiz bir yıldan beri bu sertifika ile tescillidir.

  BRC SERTİFİKALARI
  BRC gıda endüstrisinde markalı ürünler üreten ve piyasaya bunları sağlayan işletmelerin gıda emniyet ve güvenliği açısından çalışma şartlarını belirleyen ve tüketiciyi korumaya yönelik olarak hazırlanmış en kapsamlı teknik standarttır.

  BRC İngiliz standardı olmakla birlikte, çok kapsamlı ve sadece gıda sanayine ait bir standard olması bu standardın Avrupa Topluluğu içerisindeki önemini arttırarak gıda sanayi için hazırlanmakta olan Global Avrupa Topluluğu gıda standardının da baz aldığı en önemli standartlardan birisi olmuştur.Şirketimiz üç yıldır BRC Sertifikası ile yiyecek güvenliği ve kalite kriterlerini ortaya koyar.İngiltere’deki perakendecilere mal tedarik eden firmalar için zorunlu bir gereksinimdir.

  Star-K Kosher Sertifikası
  Kosher Sertifikası Musevi Dinine mensup olan müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir.Musevilik Dininin din görevlisi hahambaşı tarafından yapılan kontrol doğrultusunda bu sertifika alınmaktadır.Bu sertifikaya sahip olan firmamız konuyla ilgili servis-teknoloji olarak bilgi ve tecrübesini göstermektedir.

  Gıda Üretim Sertifikası
  Şirketimiz 560 sayılı Kanun hükmünde kararnamenin 4128 sayılı Kanunla değişiklik 5, maddesine dayandırılarak 9 Haziran 1998 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.


  Ana Sayfa | Hakkımızda | Sertifikalar | Ürünlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim